بررسی تخصصی چراغ قوه اولایت Warrior mini


حداکثر خروجی نور 1500 لومنز و 6 حالت مختلف خروجی نور با چراغ قوه ای جمع و جور به وزن 105 گرم و به طول 106.5 میلیمتر.

پس از عرضه محصولات  بی نظیر Warrior X pro و Warrior x Turbo  محصوی بی نظیر Warrior Mini از طرف کمپانی اولایت به بازار عرضه شده است.. اولایت در دسته ای جداگانه از سایر تمامی برندهای دیگر قرار دارد و با طراحی های هوشمندانه به فکر رفع نیازهای گوناگون کاربران به هنگام استفاده بوده است و با ابتکار و نوآوری و بدون کپی برداری از تولیدکنندگان دیگر به برندی ممتاز در میان تولیدکنندگان محصولات چراغ و روشنایی تبدیل شده است.

روش اولایت این است که شما با در دست گرفتن جعبه محصول از همان ابتدا کیفیت محصول را تجربه خواهید کرد. طراحی ساده و مینیمال و زیبای جعبه محصول از همان ابتدا توجه شما را به خودش جلب می کند.

محتویات داخل جعبه محصول:

چراغ قوه Olight Warrior Mini

کابل شارژ مغناطیسی MCC3

باتری اختصاصی 18650, 3500 میلی آمپر

بند حمل

دفترچه راهنمای محصولاین چراغ قوه زیبا دارای ابعادی کوچک و جمع و جور است خصوصا اگر آن را با سایر چراغ قوه های تاکتیکال مقایسه کنید. در واقع این محصول را باید یک چراغ قوه تاکتیکال و EDC (جیبی همیشه همراه) اما کوچک به حساب آورد که قدرت مهندسان اولایت را در بخش طراحی و تولید این قبیل از محصولات به رخ میکشد . طول بدنه چراغ قوه 106.5 میلیمتر و قطر بدنه آن 23 میلیمتر و وزن آن 105 گرم میباشد. ماشین کاری های روی بدنه شبیه به Warrior X Pro و M2r Pro میباشد اما در اندازه هایی کوچک تر, این ماشین کاری های زیبا به در دست گرفتن و حمل چراغ قوه کمک میکند و شما میتوانید حتی با پوشیدن دستکش به راحتی از این محصول استفاده کنید. گیره اتصال نیز دو طرفه است و میتوانید از هر دو سمت از آن استفاده کنید. بند حملی که همراه محصول قرار دارد نقطه اتصال ندارد شما میتوانید از این گیره جهت اتصال بند حمل چراغ قوه نیز استفاده کنید.

این محصول دارای سوییچ انتهایی و جانبی است. کلید انتهایی دارای خاصیت مغناطیسی میباشد که جهت اتصال به سطوح فلزی و استفاده بدون دست از چراغ قوه در مواقع مورد نیاز به کمک شما می آید. خاصیت مغناطیسی سوییچ انتهایی باعث اتصال راحت و سریع چراغ قوه به کابل شارژ مغناطیسی نیز میشود.کلید جانبی چراغ قوه برای استفاده های معمول و روزانه است و کلید انتهایی برای استفاده های سریع و تاکتیکال مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید خاموش و روشن کردن چراغ قوه را به راحتی توسط کلید جانبی انجام دهید و بین حالت های مختلف خروجی نور جا به جا شوید. کلید انتهایی دارای 4 حالت استفاده مختلف به صورت نور ممتد و نور لحظه ای  میباشد: لحظه ای متوسط ​​، متوسط ​​، لحظه ای توربو و توربو

اگر کلید انتهایی را به صورت نیمه فشار دهید و برای زمانی بیشتر از یک ثانیه نگه دارید, خروجی نور به صورت لحظه ای و بر روی میزان خروجی نور متوسط خواهد بود, برای خاموش شدن نیز کافی است دکمه را رها کنید.

اگر کلید انتهایی را به صورت کامل فشار دهید و برای زمانی بیشتر از یک ثانیه نگه دارید, خروجی نور به صورت لحظه ای و بر روی حالت توربو خواهد بود, برای خاموش شدن نیز کافی است دکمه را رها کنید.

اگر کلید انتهایی را به صورت نیمه فشار دهید و رها کنید حالت خروجی نور متوسط را به صورت ممتد خواهید داشت و اگر به صورت کامل فشار دهید و رها کنید خروجی نور توربو را به صورت ممتد خواهید داشت.

کلید جانبی دارای چندین حالت خروجی نور 1 لومن, 15 لومنز 120 لومنز, 500 لومنز و 1500 لومنز میباشد. با یک کلیک بر روی کلید جانبی چراغ قوه روشن میشود و میزان خروجی نور بر روی حالتی که آخرین بار قبل از خاموش کردن چراغ قوه مورد استفاده قرار گرفته است قرار دارد. با هر بار کلیک بر روی کلید جانبی خروجی نور بر روی حالت بالاتر قرار میگیرد, با دو بار کلیک سریع و پشت سرهم بر روی کلید جانبی حالت توربو و با سه بار کلیک سریع و پشت سر هم بر روی کلید جانبی حالت Strobe Mode ( چشمک زن نظامی ) فعال میشود.سوییچ جانبی چند کاربرده است و چراغ نشانگر وسط کلید جانبی نشان دهنده میزان شارژ باقی مانده باتری است. این چراغ موارد زیر را نشان خواهد داد:

سبز ثابت: 60٪ +
نارنجی: 10-60٪
قرمز ثابت: 5-10٪
چشمک زدن قرمز: زیر 5٪

برای شارژ چراغ قوه باید از کابل شارژ مغناطیسی MCC3 همراه محصول استفاده کنید.

با فشار دادن و نگهداشتن بیش از 2 ثانیه کلید جانبی می توانید حالت قفل الکترونیکی را فعال کنید.با فشار دادن کلید جانبی و نگهداشتن آن بیش از 2 ثانیه چراغ قوه بر روی حالت حداقل (Moon Light)  روشن می شود و سپس قفل می شود,  این کار را تکرار کنید تا قفل آن باز شود. هنگامی که آن را برای مدت طولانی در جیب خود حمل می کنید, ،میتوانید که بدنه را از سر تا نیم پیچ باز کنید. با این کار اتصال جریان الکتریکی قطع می شود.نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top