چگونه از قوچ خرید کنیم

روش‌های پرداخت:

- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی 

وب سایت قوچ برای سهولت در پرداخت مشتریان , امکان پرداخت آنلاین از درگاههای معتبر و امن بانکی را فراهم آورده است . مشتریان گرامی می توانند با آسایش و امنیت تایید شده به راحتی و بدون نیاز از خروج از منزل یا محل کار هزینه سفارش را پرداخت نمایند . این نحوه از پرداخت برای تمامی کاربران قوچ قابل انجام می باشد . توجه داشته باشید پرداخت اینترنتی باعث تسریع و تسهیل در پردازش سفارش کاربران می شود .

وب سایت قوچ از درگاههای پرداخت الکترونیک امن و معتبر بانک ملت استفاده می نماید. تمامی دارندگان کارتهای عضو شتاب , برای پرداخت می توانند از این روش استفاده کنند .

برای این روش کافیست ابتدا با نام کاربری خود به قوچ وارد شوید ؛ پس از انتخاب و خرید محصول مورد نظر و مشاهده فاکتور در سبد خرید , خرید خود را نهایی کنید. پس از انجام این مراحل شما به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شده و اطلاعات ذیل از شما درخواست می شود :

1- شماره 16 رقمی کارت . (این شماره روی تمامی کارتهای عضو شتاب درج شده است)

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (برای پرداخت اینترنتی می بایست قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را از طریق مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز صادر کننده کارتِ خود فعال کنید .

3- کدCVV2 : یک کد 3 تا 4 رقمی که پشت یا روی همه کارت های بانکی درج می شود .

4- تاریخ انقضاء : این تاریخ روی بیشتر کارتهای بانکی ثبت می شود . اگر کارت شما تاریخ انقضا ندارد , می توان از عدد 12 به جای ماه و 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کرد .

خواهشمند است جهت افزایش ضریب اطمینان در وارد کردن اطلاعات از صفحه کلید مجازی درگاه پرداخت استفاده شود .

پس از انجام مراحل فوق و تائید پرداخت شما به صورت خودکار به صفحه اصلی بازگردانده شده و از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید .

- پرداخت کارت به کارت 

این روش برای کسانی در نظر گرفته شده که امکان انجام عملیات پرداخت اینترنتی را نداشته یا رمز دوم(رمز اینترنتی) آنها فعال نمی باشد .

بدین منظور و پس از انجام عملیات فرآیند خرید می توانید مبلغ سفارش را به حساب های مربوط به فروشگاه قوچ کارت به کارت یا واریز نمایید . برای این منظور می توانید از دستگاههای خودپرداز و یا از صفحه شخصی بانکداری اینترنتی خود استفاده نمایید. پس از واریز وجه می توانید اطلاعات واریز وجه خود را طبق فرم درخواست شده در سایت پر کنید و یا ضمن تماس با قسمت فروشِ فروشگاه قوچ ما را در جریان پرداخت خود قرار دهید .

شماره حساب های قوچ :

شماره حساب: 4977115408 بانک ملت – به نام رسول خاکریزی

شماره کارت: 5349 - 5967 – 3377 – 6104 بانک ملت – به نام رسول خاکریزی

دفتر مرکزی : میدان هروی - خیابان پناهی نیا - پلاک ۱۴۳ - طبقه پنجم - واحد -۱۳
021-2296 2295
فروش تهران: خیابان فردوسی جنوبی - پاساژ نیکان - طبقه همکف - شماره ۴۰۸  
021-3311 1652
دفتر کرمانشاه: چهارراه سیلو - ابتدای خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی - پلاک 1016
083-38 23 53 31
فروش بندر عباس: مجتمع ستاره شهر، طبقه اول، لاین اطلسی، پلاک 2-69  
076-3223 87 67

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top