درباره قوچ

" قوچ " فروشگاه اینترنتی عرضه ملزومات طبیعت گردی و شکار مربوط به " کارگاه و فروشگاه برنو (برادران خاکریزی) " می باشد.

این کارگاه از سال 1371 در شهر کرمانشاه مشغول به کار است و یکی از بزرگترین مراکز مجاز تعمیر و خرید و فروش انواع سلاح های  شکاری را در ایران با به کار گیری افراد متخصص و با تجربه برای انجام تعمیرات تخصصی روی سلاح های مجاز شکاری ایجاد کرده است. 

 در سال 1383 با افتتاح فروشگاهی جدید؛ و با هدف تامین نیازهای مشتریان جهت دسترسی به ملزومات اصل طبیعت گردی و شکار , اقدام به واردات مستقیم و بدون واسطه کالاهای مورد نیاز شما طبیعت دوستان عزیز, مرکزی برای دسترسی به جدیدترین محصولات طبیعت گردی , شکار و تیراندازی روز دنیا برای عموم علاقمندان به طبیعت , تیراندازی و هم چنین ارگان های رسمی فراهم نمودیم و  به لطف دسترسی به طیف گسترده ای از ارتباطات و سیستم های حمل و نقل امن و بیمه شده از سراسر دنیا گلچینی از بهترین ها را با مناسب ترین قیمت در بازار داخلی کشور ارائه کردیم.


با آغاز زمستان 1393 و ایده ای نوگرا ؛ آغاز فعالیت بخش نوینی از عرضه خدمات و ارائه محصولات را به صورت آنلاین و برای تامین نیاز مشتریان عزیز در هر نقطه ای از خاک ایران با عنوان تجاری جدید" قوچ" بنیان نهادیم .

به لطف پروردگار منان و پس از گذشت سالها توانسته ایم با ارائه و توزیع محصولات اصلی در سراسر کشور و در کوتاه ترین زمان , مکانی امن , مطمئن و قابل اعتماد برای خریداران در جای جای وطن عزیزمان ایران باشیم و در هر خریدی رضایت کامل خریدار را جلب نماییم.

امیدواریم در عرصه فروش اینترنتی محصولات پرتوان تر از قبل , جدیدترین ملزومات اصلی و با کیفیت را با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان در سراسر کشور توزیع نماییم.

بسیاری از محصولات عرضه شده در مجموعه قوچ دارای وارانتی و خدمات پس از فروش فعال در ایران می باشند.

ساعات پاسخگویی:

2295 2296 - 021

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 17

پنجشنبه از ساعت 10 الی 14

 همیشه همراه شما هستیم (: 

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top