بررسی محصول OLight Perun KIT

این محصول یک چراغ قوه چند کاربرده است که با استفاده از یک باتری 18650, 3500 میلی آمپری حداکثر خروجی نور 2000 لومن را تولید می کند. 

به نظر عادلانه است که بگوییم اولایت بهترین طراحی را برای جعبه و بسته بندی محصولات خود در مقایسه با سایر چراغ قوه های تولید شده در دنیا دارد. یک جعبه دارای طراحی مینیمال و سفید رنگ که با خاصیت مغناطیسی باز و بسته میشود. در قسمت جلویی جعبه عکس های زیبایی از محصول خودنمایی میکند و در قسمت پشت جعبه مشخصات فنی محصول و محتویات داخل جعبه درج شده است. پس از بازکردن جعبه یک راهنمای سریع استفاده بر روی بسته بندی داخلی دیده می شود که توضیحی در مورد خارج کردن کاور پلاستیکی روی باتری و شارژ اولیه محصول قبل از استفاده بر روی آن نوشته شده است. 

لوازم جانبی همراه محصول شامل: باتری, بند چراغ قوه, گیره نگه دارنده, کابل شارژ مغناطیسی, بند کشی هدلایت

جنس بدنه از آلومینیوم سخت آنودایز شده و دارای ماشین کاری های زیبا و تهاجمی بر روی بدنه است, طول چراغ قوه 112 میلی متر و وزن آن 120 گرم است و در قسمت انتهایی دارای خاصیت مغناطیسی است که امکان اتصال به سطوح فلزی را فراهم می کند.

این چراغ قوه قابل شارژ است و برای شارژ چراغ قوه از نسل سوم شارژرهای MCC با جریان عبوری 1.5 آمپر استفاده می شود. یک برتری قابل توجه این مدل نسبت به چراغ پیشانی H2R قابلیت شارژ سریع تر محصول است که در مدت زمانی 50% سریع تر از مدل H2R چراغ قوه شارژ می شود. بر روی کابل شارژ یک چراغ نشانگر شارژ وجود دارد, ,وقتی چراغ قوه در حال شارژ است این چراغ قرمز است و وقتی شارژ چراغ قوه کامل می شود این چراغ به رنگ سبز در می آید.

اولایت پران دارای سنسور داخلی حساس به مجاورت مادون قرمز در قسمت بالایی لنز است که وقتی چراغ قوه در مجاورت بسیار نزدیک نسبت به اشیا قرار میگیرد به صورت اتوماتیک خروجی نور را کاهش می دهد و مانع از آسیب رساندن به اشیا مجاور می شود و در صورتی که این مجاورت به مدت یک دقیقه طول بکشد چراغ قوه خاموش خواهد شد. اطراف لنز نیز حلقه آبی رنگ زیبایی دیده میشود. این حلقه ساده و خوش رنگ امضای کمپانی اولایت بر روی محصولاتش است که در عین سادگی بسیار زیبا است.این محصول هم به عنوان یک چراغ دستی قابل استفاده است که با گیره جانبی قابلیت اتصال به جیب, بند کمربند, بند لباس و کوله را دارد و هم با داشتن بند و قابلیت اتصال به صورت مغناطیسی امکان استفاده به عنوان چراغ پیشانی را دارد و به عنوان ابزاری قدرتمند و همیشه همراه برای انجام فعالیت های مختلف در تاریکی مورد استفاده قرار می گیرد. دقت داشته باشید برای استفاده به صورت هدلایت و اتصال به بند کشی, لازم است ابتدا گیره جانبی را جدا کنید. 

در طراحی این محصول کلید سیلیکونی خاموش روشن چراغ قوه در قسمت بالایی با مقدار مناسبی زاویه و شیب قرار گرفته است و انگشت شست به راحتی بر روی آن قرار می گیرد و سبب استفاده آسان تر کاربر حتی در مواقعی که از دستکش استفاده میکند  می شود.

چراغ قوه دارای 5 حالت میزان خروجی نور 5 , 30 , 120 , 500 , 2000 لومن می باشد و نحوه استفاده از آن بسیار ساده و به صورت زیر می باشد:

خاموش / روشن کردن چراغ قوه : برای خاموش یا روشن کردن چراغ قوه کافی است کلید خاموش/ روشن  را فشار دهید. چراغ قوه دارای حافظه داخلی است. وقتی چراغ قوه را روشن می کنید, خروجی نور چراغ قوه همان حالت میزان خروجی نور قبل از خاموش شدن است. 

تغییر وضعیت میزان خروجی نور : وقتی چراغ قوه روشن است با فشردن و نگه داشتن کلید خاموش/روشن میزان خروجی نور به صورت پله ای تغییر می کند و با رها کردن دکمه بر روی همان حالت باقی می ماند.

دسترسی مستقیم به حداقل میزان خروجی نور : وقتی چراغ قوه خاموش است کلید جانبی را فشار دهید و برای زمانی بیشتر از یک ثانیه نگه دارید, به این ترتیب چراغ قوه با حداقل میزان خروجی نور یعنی 5 لومن روشن خواهد شد.

فعال کردن حالت چشمک زن نظامی (Strobe Mode) : با 3 بار پشت سر هم فشار دادن کلید خاموش/ روشن جانبی حالت چشمک زن نظامی فعال می شود.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top