چراغ قوه کوچک و پر قدرت الایت S1 Mini Baton

الایت S1 Mini یکی از تولیدات جدید الایت است که بسیار محبوب و مورد توجه قرار گرفته است. این محصول جدیدترین مدل در میان محصولات سری S Mini و کوچک ترین مدل در میان محصولات سری S می باشد و مانند سایر محصولات الایت دارای بسته بندی شکیل و ساده است, درون بسته نیز اندکی ساده تر از مدل های قبلی می باشد.S1 MNI چراغ قوه ای بسیار خوب و دارای کیفیت بسیار عالی است که از نظر اندازه بسیار کوچک, دارای طول 54 میلی متر, قطر بدنه 21 میلی متر و وزن 43 گرم می باشد. طراحی ظاهری محصول به شدت متکی و مانند سری S Mini می باشد. بدنه چراغ قوه با ماشین کاری های جدید و زیبا تراش داده شده است که به در دست گرفتن و حمل راحت چراغ قوه کمک می کند. مانند سایر محصولات تولیدی کمپانی اولایت کلید خاموش / روشن جانبی دارای استفاده چند گانه و طراحی منحصر به فرد و کاربردی است . در اطراف کلید کنترل خاموش / روشن جانبی لایه ای آبی رنگ تعبیه شده است و نشانگری در قسمت مرکزی کلید قرار دارد.یک تفاوت اصلی که در مدل جدید وجود دارد این است که بر خلاف سایر مدل های قابل شارژ قبلی که امکان شارژ از قسمت انتهایی چراغ قوه وجود داشت از یک باتری قابل شارژ دارای پورت شارژ مغناطیسی USB بر روی قسمت جانبی بدنه باتری استفاده می شود و به این ترتیب امکان شارژ مستقیم باتری فراهم شده است. این ویژگی برای افرادی که سفر می کنند و نمی خواهند یک شارژر یا باتری اضافی حمل کنند, کاربردی و این چراغ قوه انتخاب بسیار مناسبی است; بله, خوب است که بتوانید کابل شارژر را به بدنه چراغ قوه وصل کنید, ولی این چراغ قوه آنقدر کوچک است که عملاٌ امکان چنین طراحی برای بدنه وجود ندارد. مقایسه انداره باتری با چراغ قوه در عکس ها به شما این ایده را خواهد داد که این چراغ قوه چقدر کوچک است!

به هنگام شارژ باتری توجه کنید که در قسمت انتهایی سر مثبت باتری نشانگری قرار دارد که وقتی باتری در حال شارژ است به رنگ قرمز و زمانی که باتری به طور کامل شارژ می شود به رنگ سبز در می آید و به شما نشان می دهد باتری به طور کامل شارژ شده است.گیره نگه دارنده چراغ قوه با طراحی منحصر به فرد خود قابلیت اتصال از هر دو جهت را دارد. شما می توانید با کمک این گیره چراغ قوه را به جیب, کیف یا کلاه خود وصل کنید. اگر شما ترجیح می دید چراغ قوه را بدون گیره نگه دارنده با خود حمل کنید, کلیپ نگه دارنه قابل جدا شدن است. برای جدا کردن کلیپ نگه دارنده به دلیل محکم بودن باید آن را سفت بکشید. این ویژگی مزیت بسیار خوبی است, به این ترتیب خیال شما راحت است که به هنگام استفاده سهواً کلیپ نگه دارنده از سطوح در تماس جدا نمی شود و نمی افتد.

خاصیت مغناطیسی قسمت انتهایی چراغ قوه نیز امکان اتصال به سطوح فلزی مختلف را فراهم می کند و به این ترتیب هر دو دست شما برای انجام کارهای دقیق و حساس آزاد خواهند بود. درون بسته بندی محصول نیز مانند اکثر محصولات الایت بندی قرار دارد که امکان حمل راحتتر چراغ قوه را فراهم می کند.S1 Mini Baton دارای 5 سطح خروجی نور  می باشد که حداقل میزان خروجی نور 0.5 لومن و حداکثر میزان خروجی نور 600 لومن است.

استفاده از این محصول بسیار راحت است, حتما قبل از استفاده چراغ قوه را باز کنید و طلق محافظ باتری را جدا کنید. دکمه چراغ قوه به آسانی در تاریکی یا بدون نگاه کردن قابل لمس است و با یک با فشردن سوییچ خاموش/ روشن جانبی چراغ قوه خاموش/ روشن می شود. در این محصول حافظه داخلی برای یادآوری آخرین میزان خروجی نور وجود دارد. زمانی که چراغ قوه خاموش و مجددا روشن می شود میزان خروجی نور بر روی آخرین حالت قبل از خاموش شدن قرار دارد. این حافظه داخلی برای حالت Turbo و میزان خروجی نور 300 لومن فقط تا 10 دقیقه فعال است.وقتی که چراغ قوه در حالت خاموش قرار دارد با روشن کردن و یک  ثانیه نگه داشتن سوییچ خاموش / روشن نور چراغ قوه بر روی حالت moon light قرار می گیرد و پس از آن با هر بار فشار دادن سوییچ خاموش/ روشن جانبی و نگه داشتن آن به مدت یک ثانیه, خروجی نور بیشتری را تولید می کند.

برای دسترسی مستقیم به حالت Turbo وقتی که چراغ قوه در حالت خاموش قرار دارد, سوییچ خاموش و روشن جانبی را دو بار پشت سر هم و به صورت دبل کلیک فشار دهید, چراغ قوه به صورت مستقیم بر روی حالت Turbo قرار می گیرد. با 3 بار فشار دادن سوییچ خاموش / روشن , چراغ قوه بر روی حالت Strobe Mode ( حالت چشمک زن نظامی ) قرار می گیرد.Olight S1 Mini Baton دارای تایمر داخلی 3 یا 9 دقیقه ای جهت خاموش کردن اتوماتیک چراغ قوه است که بنا به خواست کاربر قابل تنظیم است. زمانی که چراغ قوه روشن است با دو بار پشت سر هم فشار دادن و نگه داشتن سوییچ خاموش / روشن جانبی و یکبار چشمک زدن نور چراغ قوه, حالت تایمر 3 دقیقه ای فعال می شود و با دوبار فشار دادن و نگه داشتن سوییچ خاموش / روشن جانبی و دیدن 2 بار چشمک زدن نور چراغ قوه حالت تایمر 9 دقیقه ای فعال می شود, چراغ قوه پس از گذشتن مدت زمان انتخابی 3 یا 9 دقیقه شما  به صورت اتوماتیک خاموش می شود.زمانی که چراغ قوه خاموش است با فشردن و چند ثانیه نگه داشتن کلید جانبی حالت قفل چراغ قوه فعال می شود و پس از آن با هر بار فشردن کلید جانبی، چراغ نشانگر روی کلید به رنگ قرمز در می آید که نشاندهنده فعال بودن حالت قفل چراغ قوه می باشد. این امکان مانع از روشن شدن اتفاقی چراغ قوه در اثر تماس اتفاقی و لمس کلید و مانع از هدر رفتن شارژ باتری می شود. نشانگر وسط کلید جانبی چند کاره است و در زمان هایی که شارژ باتری کمتر از 10 % می باشد این نشانگر روشن می شود و به کاربر اخطار می دهد که زمان شارژ مجدد باتری فرا رسیده است.

کمپانی الایت توانسته است مدل S1 Baton را که دو سال پیش به بازار عرضه کرد بهبود ببخشد. طراحی, ساخت, کیفیت عالی, باتری قابل شارژ, کلیپ نگهدارنده, اندازه کوچک, این مدل را محصولی بسیار مناسب برای کسانی که به دنبال چراغ قوه ای قابل حمل در کیف یا جیب خود و مناسب برای استفاده هر روزه گردانده است.


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top