بررسی تخصصی چراغ قوه قابل شارژ Olight S30R Baton IIIاین مدل مانند سایر محصولات الایت یک چراغ قوه بسیار با کیفیت است. طول چراغ قوه 114 میلی متر و وزن آن 110 گرم است. طول محصول نسبت به مدل قبلی 3 میلی متر کوتاه تر شده است و از سال 2018 با بسته بندی جدید در یک جعبه مقوایی با طراحی ساده و مینیمالیستی به بازار عرضه شده است. بدنه به مانند همیشه خوش ساخت و ریزه کاری های متفاوت در تمام قسمت ها بدون کوچکترین ایرادی قابل مشاهده است. بدنه برای دستیابی به استحکام های بالاتر با پوشش دهی آندایزینگ حرفه ای به رنگ مشکی در آمده و سخت شده است. برای کنترل حالات مختلف خروجی نور کلید جانبی بر روی بدنه چراغ قوه تعبیه شده است و در اطراف این کلید یک حلقه آبی رنگ زیبا طراحی شده است. کلید جانبی چند کاره است و علاوه بر تغییر حالات مختلف خروجی نور نشانگر میزان شارژ باتری است و امکان قفل تمامی عملکردها را به شما میدهد. زمانی که شارژ باتری کمتر از 10% می شود نشانگر وسط کلید جانبی به رنگ قرمز در می آید, برای قفل عملکردها کافی است زمانی که چراغ قوه در حالت خاموش قرار دارد کلید جانبی را فشار دهید و نگه دارید, فعال شده این حالت از روشن شدن تصادفی چراغ قوه جلوگیری می کند, برای غیر فعال کردن این حالت کافی است کلید جانبی را فشار دهید و برای مدت زمانی بیشتر از یک ثانیه نگه دارید. یک گیره در شیار جلویی چراغ قوه قرار دارد که این گیره در تمامی مدل های OLight کمک شایانی به نگهداری چراغ قوه روی لباس , کوله , کمربند یا جاهایی دیگر می کند. علاوه بر این قسمت انتهایی چراغ قوه دارای خاصیت مغناطیسی است و می توانید آن را بر روی سطوح فلزی قرار دهید و بدون دست از چراغ قوه استفاده کنید.S30R Baton III دارای تایمر داخلی 3 یا 9 دقیقه ای جهت خاموش کردن چراغ قوه است که بنا به خواست کاربر قابل تنظیم است . زمانی که چراغ قوه روشن است با دو بار پشت سر هم فشار دادن سوییچ خاموش / روشن  و یکبار چشمک زدن نور چراغ قوه , حالت تایمر 3 دقیقه ای فعال می شود و با دوبار فشار دادن سوییچ خاموش / روشن و دیدن 2 بار چشمک زدن نور چراغ قوه حالت تایمر 9 دقیقه ای فعال می شود و چراغ قوه پس از گذشتن مدت زمان انتخابی 3 یا 9 دقیقه شما  به صورت اتوماتیک خاموش می شود .

در این محصول  از لامپ LED شرکت CREE XM-L2 CW LED استفاده شد که توان تولید نور را تا حداکثر 1050 لومنز را دارا است. با توجه به نوع خاص لنز که از لنزهای TIR استفاده شده است خروجی نور به صورت کاملاً یکنواخت و همگن است. حاشیه لنز از قسمت های کناری رو به طرف لامپ با زاویه ای یکنواخت به داخل رفته و با رسیدن به محل لامپ روی آن را به حالت یک گنبد می پوشاند. این نوع خاص از لنز در زوایای خاصی روی لامپ نور را به قسمت های کناری کاسه تابانده و با تلفیق نور مستقیمی که در بخش بالایی و ابتدای لامپ مشاهده می شود در نهایت نور یکنواختی را برای روشن کردن یک دست محیط مقابل شما به وجود می آورد. این محصول دارای 5 حالت خروجی نور می باشد که حداقل میزان خروجی نور 0.5 لومن و حداکثر میزان خروجی نور 1050 لومن است. وقتی که چراغ قوه در حالت خاموش قرار دارد با روشن کردن و یک  ثانیه نگه داشتن سوییچ خاموش / روشن نور چراغ قوه بر روی حالت moon light قرار می گیرد و پس از آن با هر بار فشار دادن سوییچ و نگه داشتن آن به مدت یک ثانیه , چراغ قوه خروجی نور بیشتری را به ما می دهد. با 3 بار فشار دادن سوییچ خاموش / روشن , چراغ قوه بر روی حالت Strobe Mode ( حالت چشمک زن نظامی ) قرار می گیرد.

S30R Baton III قابل شارژ است و  همراه محصول یک پایه شارژر مغناطیسی رو میزی قرار دارد که با کابل USB به لپ تاپ , پاور بانک , شارژر ماشین وصل می شود و می توانید در هر جایی خیلی راحت و سریع چراغ قوه را شارژ کنید . چراغ نشانگری که بر روی پایه شارژر قرار دارد وقتی که چراغ قوه در حال شارژر شدن است به رنگ قرمز است و با کامل شدن شارژ به رنگ سبز در می آید. علاوه بر این پورت شارژ مغناطیسی روی چراغ قوه قابل اتصال به کابل شارژ مغناطیسی MCC نیز می باشید و می توانید از آن برای شارژ در مواقعی که در حال حرکت هستید استفاده کنید.

فایل ویدیویی جعبه گشایی و تست فنی این محصول:


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top