بررسی تلسکوپ حرفه ای ZEISS Conquest GAVIA 30-60x85


نسل جدید تلسکوپ زایس به عنوان ابزاری کاربردی میان بسیاری از تلسکوپ های عرضه شده جهان از همان روز اول خودنمایی کرد. این محصول با طراحی ساده, منحصر به فرد و در نهایت کارایی عرضه شد. محصولی سبک وزن که با داشتن مجموع خصوصیات بسیاری از تلسکوپ های فعلی برند های معتبر جهان جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داد.

انتخاب ابزارهای صحیح هنگامیکه پا به عرصه طبیعت می گذارید اهمیت ویژه ای دارد. علاقمندان به طبیعت برای دیدن لحظه های ناب طبیعت در فواصل بسیار دور خواسته های بیشماری دارند که این محصول یک تنه بسیاری از خواسته ها را پاسخگو است.

بدنه سرسخت ساخته شده از آلیاژ منیزیم در برابر شرایط محیطی نا مطلوب مقاوم است. طراحی بدنه با طول کوتاه و جمع و جور و همچنین وزن مجموع مناسب 1700 گرمی از نکات مثبت طراحی این محصول هستند. لنز چشمی جدا شونده که دارای قدرت بزرگنمایی متغیر 30 تا 60 برابر است را با رها کردن اهرم قفل کننده و چرخاندن به راحتی جدا می کنید. با پوشش های تعبیه شده برای محافظت کردن از لنزها به راحتی این محصول را در کیف یا کوله خود می توانید قرار دهید.

غربلیک فوکوس بزرگ روی بدنه کاملا خودنمایی می کند که با سیستم فوکوس سریع زایس همراه شده است. گیره ای کوچک در قسمت جلوی فوکوس با یک رینگی بزرگ همراه شده است که در چهار وضعیت از پیش تعیین شده می توان تلسکوپ ZEISS Conquest GAVIA 30-60x85 را در زوایای 90 / 180 / 270 درجه تحت محور دایره چرخاند. لنرهای HD شفافیت و گذردهی نور از لنز خیره کننده ای را برای این محصول به همراه دارد. دهانه ایده آل 85 میلیمتری میزان نور کافی را برای این محصول در تمام شرایط محیطی تضمین می کند. همچنین روکش آفتاب گیر روی قسمت جلویی بدنه برای استفاده های مستقیم رو به خورشید نیز تعبیه شده است.از نکات مثبت و حائز اهمیت برای تلسکوپ ZEISS Conquest GAVIA 30-60x85 ارائه انواع قطعات اتصال به دوربین های عکاسی و گوشی های هوشمند برای ثبت تصاویر پیش روی شما است. این قطعات اتصال به طور جداگانه قابل سفارش هستند و با توجه به نوع لنز دروربین شما در سایز های متعددی عرضه شده و یا حتی با همکاری شرکت ExoLens می توان گوشی های سامسونگ و آیفون را جهت عکاسی و تصویربرداری به راحتی به این تلسکوپ متصل کرد.در قسمت زیرین بدنه نیز پیچ اتصال 1/4 اینچی برای اتصال به انواع سه پایه استاندارد تعبیه شده است و به راحتی می توان این محصول را روی پایه های مختلف ثابت کرد.

این محصول با خدمات پشتیبانی و گارانتی قوچ به عنوان نماینده رسمی محصولات اپتیکی زایس در ایران عرضه می گردد.


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top