بررسی Olight H2R NOVA چراغ قوه ای قابل شارژ با دو کاربرد !

H2R NOVA یکی از قدرتمند ترین چراغ قوه هایی است که تنها با یک باتری 18650 حداکثر خروجی نورخیره کننده  2300 لومن را تولید می کند !
این چراغ قوه مدل به روز شده H1R Nova به عنوان محصولی چند کاره تولید جدید کمپانی اولایت می باشد که تازه به بازار عرضه شده است و طیف گسترده ای از نیازهای کاربران را تامین می کند . وزن این محصول 64 گرم و طول آن 110 میلی متر و قطربدنه 23.2 میلی متر می باشد .
کلید کنترل خاموش / روشن در قسمت بالای چراغ قوه قرار دارد . مقدار نور خروجی متغیر و قابل تنظیم , دارای توان خروجی از 1 تا حداکثر 2300 لومن و 5 سطح روشنایی می باشد و از لنز TIR با ضریب گذر دهی نور بالا جهت داشتن نوری یکنواخت و حداکثر دید استفاده شده است .
مدل  H2R NOVA به راحتی از بند سر جدا می شود , قابل شارژ است و با یک عدد باتری 18650  3000mAh  روشن می شود . شما برای شارژ باتری نیازی به خارج کردن باتری از چراغ قوه ندارید و به راحتی می توانید توسط کابل شارژ مغناطیسی USB چراغ قوه خود را شارژ نمایید .در طراحی این محصول کلید خاموش روشن چراغ قوه در قسمت بالایی با مقدار مناسبی زاویه و شیب قرار گرفته است و انگشت شست به راحتی بر روی آن قرار می گیرد و سبب استفاده آسان تر کاربر می شود.
اتصال آهن ربایی چراغ قوه Olight H2R NOVA به بند سر به شما این امکان را می دهد که به راحتی با کمک یک دست چراغ قوه را باز و بسته کنید و تا 90 درجه زاویه استفاده و قرار گرفتن چراغ قوه را تغییر دهید . 
قسمت انتهایی چراغ قوه نیز دارای خاصیت مغناطیسی است که به آسانی بر روی سطوح فلزی قرار می گیرد و می توانید به راحتی و بدون نیاز به دست از آن استفاده کنید .

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top