بررسی تخصصی PL-MINI Valkyrie کوچک ترین چراغ قوه قابل نصب بر روی اسلحه

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی این محصول که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند ابعاد کوچک این چراغ قوه است ! 

PL-MINI Valkyrie بسیار کوچک و جمع و جور به طول ۶۱ میلی متر ، دارای طراحی بدنه بی نظیر و شیارهایی زیبا بر روی بدنه است . جنس بدنه از آلومینیوم سخت آندایز شده ، مقاوم در برابر ضربه و وزن آن 60 گرم می باشد که به راحتی می توانید آن را همراه خود حمل کنید .این محصول کوچک ترین و قدرتمندترین چراغ قوه قابل نصب بر روی اسلحه است که یک باطری پلیمری داخلی دارد ، قابل شارژ است و از طریق پورت شارژ مغناطیسی که در قسمت پایینی چراغ قوه قرار دارد و با استفاده از کابل شارژ مغناطیسی MCC شارژ می شود و شما دیگر نگران تعویض باتری های چراغ قوه خود نخواهید بود.

کابل شارژ همراه PL-MINI انحصارا برای این محصول طراحی شده است و شما نمی توانید از سایر کابل شارژ های کمپانی اولایت برای شارژ کردن این چراغ قوه استفاده کنید .در قسمت جانبی چراغ قوه PL-MINI Valkyrie نشانگری وجود دارد که زمانی که شارژ چراغ قوه کمتر از ۱۰٪ می شود روشن می شود و به رنگ قرمز در می آید و به شما اخطار می دهد که زمان شارژ مجدد باتری فرا رسیده است . به هنگام شارژ چراغ قوه نیازی به جدا کردن آن از سلاح نمی باشد و شما می توانید به راحتی هنگامی که چراغ قوه بر روی سلاح نصب است آن را شارژ کنید و سپس مجددا مورد استفاده قرار دهید.

این چراغ قوه دارای سیستمی برای نصب و راه اندازی سریع بر روی اسلحه و سازگار با هر دو ریل Glock و Picatinny می باشد که به آسانی بر روی اسلحه سوار می شود و با کمک سوییچ جانبی محکم شده و با باز کردن سوییچ جانبی به راحتی از سلاح جدا می شود .یکی از نکات جالب توجه در طراحی این محصول این است که برای استفاده راحت تر در هر دو سمت چراغ قوه ، کلید خاموش / روشن قرار داده شده است .

با فشار دادن کلید خاموش / روشن جانبی می توان چراغ قوه را خاموش یا روشن کرد و برای استفاده تاکتیکال باید کلید خاموش / روشن را فشار دهید و نگه دارید .

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top