بررسی تخصصی S2R چراغ قوه ای کوچک و قابل شارژ مناسب سلیقه سخت پسندان

بسته بندی کوچک و هشمندانه و همیشگی OLight این بار با محصولی متفاوت, محصولی کاربردی و دوست داشتنی.

با نگاهی گذرا به مدل بسیار پر فروش و محبوب S1R بسیاری از مخاطبان این نوع ساخت در چراغ قوه های EDC را پسندیده و با تیراژ خرید بسیار بالا این پیام را به شرکت سازنده برای ارتقای این مدل محبوب رساندند. شرکت سازنده با دیدگاه کلی در این مدل موفق اقدام به بازطراحی و تکمیل فرآیند موفق جلب رضایت مخاطبان در قالب یک محصول پر قدرت تر, و با توان تولید خروجی نور بیشتر و البته مدت زمان کارکرد بالاتر نمود.

بدنه طبق روال نسل قبل و البته نسل های قبلی از آلومنیوم T6-7075 ساحته شده که در عین استحکام بالا وزن کمی داشته و در خط تولید ماشین کاری نیز با ظرافت هر چه تمام تر انجام شده. بدنه به مانند همیشه خوش ساخت و ریزه کاری های متفاوت در تمام قسمت ها بدون کوچکترین ایرادی قابل مشاهده است. بدنه برای دستیابی به استحکام های بالاتر با پوشش دهی آندایزینگ حرفه ای به رنگ مشکی در آمده و سخت شده است. روی تمامی قسمت های بدنه برای کنترل هر چه بهتر , عاج کاری مستقیم بدون زاویه انجام شده. برای پیدا کردن راحت کلید کنترل , این قسمت توسط زوایایی تخت مشخص شده که دست به راحتی روی دکمه کنترل قرار گیرد. البته در همین محل یک رینگ گرد تعبیه شده که برای نصب گیره چراغ قوه پیش بینی شده است. گیره استیل نیز در شیار جلویی نصب و از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است. این گیره در تمامی مدل های OLight کمک شایانی به نگهداری چراغ قوه روی لباس , کوله یا جاهایی دیگر می کند.

چراغ قوه OLIGHT S2R BATON از لامپ LED شرکت CREE XM-LM استفاده شد که توان تولید نور را تا حداکثر 1020 لومنز را دارا است. نور تولیدی در این مدل سفید , و با توجه به نوع خاص لنز که از لنزهای TIR استفاده شده است خروجی نور به صورت کاملاً یکنواخت و همگن است. حاشیه لنز از قسمت های کناری رو به طرف لامپ با زاویه ای یکنواخت به داخل رفته و با رسیدن به محل لامپ روی آن را به حالت یک گنبد می پوشاند. این نوع خاص از لنز در زوایای خاصی روی لامپ نور را به قسمت های کناری کاسه تابانده و با تلفیق نور مستقیمی که در بخش بالایی و ابتدای لامپ مشاهده می شود در نهایت نور یکنواختی را برای روشن کردن یک دست محیط مقابل شما به وجود می آورد.در مدل جدید OLIGHT S2R BATON با تغییر وضعیت باطری مورد استفاده از باطری های پرقدرت 18650 استفاده شده است. راندمان عملکرد مدت زمان کارکرد با این نوع لامپ پیشرفته تا حدی زیاد شده که روی حالت حداقل توان خروجی نور به میزان 0/5 لومنز تا دو ماه به طور مداوم کار میکند. چراغ قوه در حالت نور حداکثر 1020 لومنز نور تولید می کند که در این حالت توربو به مدت 2 دقیقه به طور مداوم کار کرده و پس از آن توان خروجی نور تا 500 لومنز کاهش می یابد و به مدت 190 دقیقه دوام خواهد داست.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top