بررسی چراغ پیشانی پر نور OLight H35 Wave


همانطور که می دانید چراغ پیشانی به علت عدم نیاز به دست برای نگهداری چراغ قوه یکی از محبوبترین انواع چراغ قوه دارای مصارف بسیار گسترده ای است.
بسیاری از این مصارف که قشر وسیعی از کاربران را همچون طبیعت گردان, شکارچیان, تیم های امداد و نجات, غار نوردان, استفاده های نظامی و غیره را در بر می گیرد دارای یک نیاز مشخص هستند؛ پرتاب نور زیاد و شارژ دهی مناسب باطری.
در این مدل که در ابتدای سال جدید میلادی معرفی شد, توان خروجی عدد جالب توجه 1500 Lumens است که با حداکثر توان به مدت زمان تقریبی 2/5 ساعت مداوم شارژ دهی دارد.
چراغ پیشانی OLight H35 Wave از یک کاسه بزرگ تشکیل شده که دارای سه لامپ CREE LED و از نوع با کیفیت XM-L2 است که حداکثر توان را برای این چراغ پیشانی ایجاد خواهد کرد. نوع کاسه به نحوی است که مناسب برای فواصل دور و نزدیک است؛ به نحوی که نیاز های عمومی تمام کاربران را پاسخگو خواهد بود. میزان خروجی نور در سه سطح مختلف قابل تنظیم است که با توجه به نوع کاربرد لحظه ای کمک شایانی در نگهداری بهتر میزان شارژ باطری خواهد نمود.
تکنولوژی جالب توجه که در این مدل چراغ قوه استفاده شده است؛ استفاده از تکنولوژی اینفرارد است. روش کار برای این مدل به نحوی است که میزان خروجی نور و خاموش یا روشن کردن چراغ قوه را جدا از اینکه با کلید تعبیه شده در قسمت بالایی چراغ قوه میتوان انجام داد؛ بدون نیاز به دست زدن به چراغ و تنها با عبور دست از قسمت جلویی سنسور اینفرارد تغییر داد. همچنین خاموش و روشن کردن چراغ قوه توسط این سنسور نیز امکانپذیر است.
کاسه چراغ در این مدل به میزان 55 درجه رو به بالا یا پایین قابل تنظیم است. بدنه اصلی این چراغ پیشانی از آلومینیوم دایکاست شده ساخته شده که در استفاده های مداوم حرارت تولید شده توسط لامپ های پر قدرت را انتقال دهد و به خنک شدن چراغ قوه کمک شایانی می کند.
انرژی چراغ قوه OLight H35 Wave از یک پک باطری قدرتمند و قابل شارژ 5200mAh با ولتاژ 7/4 ولت و از نوع لیتیوم یون تامین می شود. میزان شارژ در این باطری توسط نمایشگر میزان شارژ باقیمانده به کاربر نمایش داده خواهد شد و در عین حال این باطری در زمانی کمتر از 4 ساعت به طور کامل شارژ می شود. نکته جالب در مورد پک باطری داشتن خروجی USB به عنوان یک منبع تغذیه برای وسایل جانبی همراه شما نظیر گوشی موبایل یا GPS همراه شما است.مواد اولیه به کار رفته شده در ساخت چراغ پیشانی OLight H35 Wave از نوع با کیفیت و مناسب جهت محیط های خشن است. این چراغ پیشانی در برابر آب, بارش شدید باران و استفاده مداوم در محیط های نمناک مقاوم است. محدوده دمایی عملکرد این چراغ از -20 تا +40 درجه سانتیگراد است.


فایل ویدئویی آزمایش شبانه این مدل زیر بارش باران:نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top