بررسی چراغ قوه OLight M1X Striker نهایت استقامت در اندازه ای کوچک

نهایت استقامت را با اندازه ای کوچک تجربه کنیدخواسته بسیاری از تیراندازان, طبیعت گردان و به خصوص بسیاری از نیروهای نظامی دسترسی به چراغ قوه ای پر نور, مستحکم و در عین حال کوچک است. جمع آوری این قابلیت ها در کنار هم کاری سخت , اما برای تکنولوژی امروزه کاری نشدنی نیست. در این مدل تولید شده از سوی کارخانه OLight با بسته بندی کوچک و هوشمندانه همیشگی این شرکت روبرو می شویم.
بدنه چراغ قوه OLight M1X Striker از آلیاژ بسیار با کیفیت و سبک وزن آلمنیومی که در صنایع نظامی و هوا فضا کاربرد دارد ساخته شده. در این مدل برای کنترل هر چه راحت تر کاربر و به خصوص برای اهداف نظامی کلید کنترل روشن و خاموش کردن چراغ قوه در دو قسمت تعبیه شده. کلید همیشگی از پشت برای اتصال ریموت کنترل و یا استفاده با انگشت شصت و همچنین کلید جدید جانبی برای افزایش اطمینان از عملکرد و افزایش سرعت عمل کاربر طراحی شده.
نکته مهم در بدنه این چراغ قوه نصب Bezel روی قسمت فوقانی چراغ قوه برای پذیرش ضربات سخت در محیط خشن جنگی و یا استفاده های غیر متعارف از این چراغ قوه کوچک نظیر ضربه زدن و یا کوبیدن جسمی دیگر است. سیستم های داخلی و لامپ چراغ قوه به اندازه ای با کیفیت و مستحکم ساخته شده که پذیرش شوک های بالای تیراندازی در این مدل امری عادی به شمار می رود و این چراغ قوه را به عنوان ابزاری جانبی برای لحظات بحرانی و غیر قابل پیش بینی تبدیل کرده است. خواسته های کاربری بالا اگر با گزینه قابلیت نصب روی سلاح آمیخته شود به رویایی برای هر کس تبدیل خواهد شد. حداکثر میزان خروجی نور در این مدل 1000 Lumens است که با دو عدد باطری CR123 یا یک عدد باطری 18650 انرژی خود را تامین می کند.
میزان پرتاب نهایی نور در این مدل تا 190 متر است. این بدان معنی است که برای تیراندازی هایی تا فواصل 120 متری کاملاً ایده آل خواهد بود.
میزان نگهداری شارژ در حالت حداکثری نور 60 دقیقه و توان خروجی نور در این مدل در 5 حالت مختلف به اضافه حالت نور رگباری قابل تنظیم است.
چراغ قوه OLight M1X Striker با پایه های مختلفی که از سوی شرکت OLight معرفی شده به راحتی روی تمامی سلاح های جنگی یا شکاری قابل نصب بوده و در حیطه استفاده نظامی به راحتی روی تمامی سلاح های تهاجمی فاقد ریل پیکاتینی کوچک نظیر تندر و یوزی و... تا سلاح های بزرگتر نظیر کلاشنیکف و ژ-3 قابل نصب است.
به منظور نگهداری و نصب این چراغ قوه در جاهای مختلف گیره نگهدارنده روی بدنه چراغ قوه تعبیه شده که در دو قسمت ابتدایی و انتهایی قابل تغییر است.
پیشنهاد میشود همزمان با خرید این محصول دو عدد باطری CR123A  و یک عدد سیم ریموت کنترل RM1X Spiral تهیه کنید.
آزمایش ویدوئی این محصول:

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top