بررسی چراغ قوه سفارشی شده S1 Baton Raw Copper


همواره بسیاری از افراد به دنبال جمع آوری اشیایی کلکسیونی و با اندازه هایی کوچک و جیبی هستند. حال اگر این وسیله یا ابزاری کاربردی باشد, یک تیر و چند نشان! این محصول ارائه شده توسط شرکت OLight به واقع و بدون اغراق یکی از شاهکارهای مهندسی و طراحی چراغ قوه به شمار می آید. محصولی بسیار کوچک, با طراحی زیبا و هوشمندانه و در عین حال کاربردی.
ابعاد و اندازه بسیار کوچک در این سری با طول 61 میلیمتری و ظاهر خاص و بسیار زیبا در این چراغ قوه با وزن 69 گرم جالب توجه است!
حال آنکه با ارائه بدنه ای بسیار زیبا, و ارائه هنری صنعتی, زیبایی این محصول را نیز دوچندان نموده است. این محصول به صورت سفارشی و به تعداد محدود ( 5000 نسخه ) تولید و روانه بازار های جهانی گردیده است.
بدنه با کیفیت این چراغ قوه که در این مدل از آلیاژ بسیار با کیفیت مس و همراه شده با پولیش کاری براق نهایی ارائه شده و بدنه را به شکلی زیبا و براق جلوه میدهد , زیبایی خاصی را پدید آورده است. این بدنه زیبا برای افزایش استقامت و ماندگاری طولانی مدت توسط دو لایه ضد خش جداگانه پوشش داده شده است. لایه اولیه , لایه ای جامد و اختصاصی مقاوم است که با پوششی نامریی به عنوان لایه دوم پوشانده شده است. برای بهره گیری بهتر از عملکرد چراغ قوه, این مدل به کلیپس نگهداری از جنس استیل ضد خش نیز مجهز شده که برای افزایش طول عمر توسط فرآیند الکترولیز پوشش داده شده است. از نکات ریز در تولید بدنه این چراغ قوه کوچک تعبیه شیارهایی در قسمت زیرین کلیپس نگهدارنده برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بدنه در استفاده های طولانی مدت در جابجایی این قسمت متحرک است؛ که نشان دهنده زکاوت طراحان این مدل می باشد.
کنترل خاموش و روشن کردن چراغ قوه S1 Baton Raw Copper با کلید جانبی چند منظوره است. این چراغ قوه توسط همین کلید با توان های مختلفی از خروجی نور قابل دستیابی است که به راحتی از خروجی نوری به اندازه شمع؛ تا حداکثر توان 480 لومنزی تنها با فشردن و نگهداشتن این کلید برای 2 ثانیه قابل تغییر است. بهره گیری از حافظه نوری برای دستیابی به آخرین توان خروجی نور استفاده شده از گزینه هایی است که همیشه روی محصولات این شرکت به طور پیش فرض تعبیه می گردد. قابلیت جدید تنظیم مدت زمان کارکرد چراغ قوه در این مدل تعبیه شده است. برای دستیابی به این گزینه در زمان روشن بودن چراغ قوه کافی است که کلید چراغ قوه را دو بار پشت سر هم فشار دهید. با این وضعیت چراغ قوه به صورت اتوماتیک پس از 3 دقیقه خاموش خواهد شد. پس از تکرار مجدد فشردن دوباره کلید به صورت دوتایی این مدت زمان تا 9 دقیقه نیز قابل تغییر است.قسمت ضربه گیر جلویی چراغ قوه و همچنین حلقه فلزی دور کلید از رنگ بسیار محبوب و جذاب Rose Gold برای زیبایی هر چه بیشتر استفاده شده است. استفاده از چراغ جدید CREE XM-L2 LED در این مدل توان خروجی چراغ قوه را نسبت به مدل های مشابه پیشین 20% افزایش داده است و همچنین بهره گیری از لنزهای جدید PMMA TIR  در این مدل با خاصیت ضد انعکاس نور و قابلیت جدید در دریافت نور تولیدی با درصد گذردهی 90% است.
این چراغ قوه دارای درپوش آهنربایی محفظه باطری است که برای استفاده های بدون دست گزینه ای بسیار کاربردی به شمار می آید.
چراغ قوه S1 Baton Raw Copper در بسته بندی جدید و کوچکی به صورت هوشمندانه ارائه شده است. از لوازم جانبی جالب توجه همراه با این چراغ قوه عرضه پخش کننده نوری سفید رنگ است. این ابزار برای بهره گیری از چراغ قوه به عنوان چراغ فانوسی کاربرد دارد. پس از روشن و خاموش نمودن چراغ قوه این پخش کننده که دارای خاصیت جذب نور نیز هست. نوری به رنگ سبز فسفری را برای علامت دادن در شب تا دقایقی از خود متساعد می کند.


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top