بررسی دوربین قدرتمند روی تفنگ Zeiss Conquest DL 3-12x50 Ret. 60

این مدل از دوربین شامل یک نسخه بسیار قدرتمند تر از مدل Duralyt  می باشد که با کیفیت بی نظیر اپتیک آلمان همراه شده است. دوربینی با شفافیت بسیار بالا که با بهره گیری از لنز های زلال زایس و با پوشش دهی مدرن و جدید چند لایه وضوح تصویر مناسبی را با رنگ های طبیعی و روشنایی بیشتر, ضمن تشخیص اهداف برای تیر انداز ایجاد خواهد کرد.

در دوربین  Zeiss Conquest DL 3-12x50 Ret. 60 ضمن استفاده از تکنولوژی Lotutec تمیز کردن لنز کاری راحت خواهد بود در عین حال قطرات باران به راحتی از روی لنز به پایین سر می خورند.

در این دوربین رتیکل از نوع حکاکی شده و به صورت نازک است که کمترین میزان پوشش را روی بدن شکار ایجاد خواهد کرد.

محل قرار گیری رتیکل روی لنز دوم تشکیل شده که با افزایش بزرگنمایی تغییری در ضخامت رتیکل ایجاد نخواهد شد. این دوربین دارای مکانیسم داخلی قدرتمند و قابل اعتماد می باشد که در تمامی شرایط محیطی سخت و در دامنه دمایی +50 الی 25- درجه سانتی گراد طبق توصیه شرکت سازنده قابل اعتماد می باشد.بدنه این دوربین از شمش آلمینیوم ماشین کاری شده ساخته شده که وزنی سبک را در کنار استقامت قابل توجه ارائه می دهد.

نکته قابل توجه در این دوربین سیستم روشن شونده است که به صورت نقطه نورانی (Flash Dot)  و قابل استفاده در شب و روز به صورت کاملاً با کیفیت تعبیه شده است.

این دوربین ضمن دارا بودن مکانیسم داخلی قدرتمند و با اعتماد و دید شفاف قیمت بسیار مناسبی دارد که از بهترین های دنیا در این کلاس می باشد.

 دوربینی شفاف , دقیق , با رینگ 30 میلیمتری
استقامت در ساخت و بدنه دوربین, کیفیت سیستم های داخلی دوربین را تضمین می کند.
دارای چراغ روشن شونده شب و روز به صورت نقطه نورانی؛ با رابط کاربری ساده.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top