بررسی دوربین بسیار قدرتمند روی تفنگ Zeiss Conquest DL 3-12x50


این مدل از دوربین شامل یک نسخه بسیار قدرتمند تر از مدل Duralyt می باشد که با کیفیت بی نظیر اپتیک آلمان همراه شده است. دوربینی با شفافیت بسیار بالا که با بهره گیری از لنز های زلال زایس و با پوشش دهی مدرن و جدید چند لایه وضوح تصویر مناسبی را با رنگ های طبیعی و روشنایی بیشتر, ضمن تشخیص اهداف برای تیر انداز ایجاد خواهد کرد.

در این دوربین ضمن استفاده از تکنولوژی Lotutec تمیز کردن لنز کاری راحت خواهد بود در عین حال قطرات باران به راحتی از روی لنز به پایین سر می خورند.

در دوربین Zeiss Conquest DL 3-12x50 رتیکل از نوع حکاکی شده و به صورت نازک است که کمترین میزان پوشش را روی بدن شکار ایجاد خواهد کرد.

محل قرار گیری رتیکل روی لنز دوم تشکیل شده که با افزایش بزرگنمایی تغییری در ضخامت رتیکل ایجاد نخواهد شد. این دوربین دارای مکانیسم داخلی قدرتمند و قابل اعتماد می باشد که در تمامی شرایط محیطی سخت و در دامنه دمایی +50 الی 25- درجه سانتی گراد طبق توصیه شرکت سازنده قابل اعتماد می باشد.
دامنه بزرگنمایی این دوربین به حد کافی و مناسب است. همانگونه که در تصویر زیر هدفی را در فاصله 100 متری می بینید, بزرگنمایی 3 برابر به همراه میدان دید وسیع برای تیراندازی های نزدیک و سریع کاملاً مناسب است و با افزایش بزگنمایی تا 12 برابر به راحتی میتوان برای اهداف با برد متوسط و دور به راحتی تیراندازی نمود.بدنه این دوربین از شمش آلمینیوم ماشین کاری شده ساخته شده که وزنی سبک را در کنار استقامت قابل توجه ارائه می دهد. دوربین Zeiss Conquest DL 3-12x50 ضمن دارا بودن مکانیسم داخلی قدرتمند و با اعتماد و دید شفاف قیمت بسیار مناسبی دارد که از بهترین های دنیا در این کلاس می باشد. با مقایسه ای کوتاه و به راحتی می توان دریافت که این دوربین یکی از بهترین انتخاب ها برای علاقمندان به تیراندازی و شکار است. همانگونه که نسل قبلی این مدل با استقبال عمومی خاصی مواجه شد؛ انتظار می رود در این مدل بهینه یافته و با بهره گیری از تکنولوژی ناب آلمان و اکنون با افزودن گزینه گارانتی فعال 10 ساله در کشور عزیزمان ایران, این مدل نیز با قیمتی مناسب و مشخصات فنی قابل توجه؛ به مدلی پر فروش در بازار کشورمان تبدیل شود.


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top